garnek florina

Głębokie, uniwersalne garnki Florina

Kupując garnki do kuchni, warto zwrócić uwagę na to, czy pomieszczą się w nich wszystkie składniki. Czasem zapomina się o tym, że np. przygotowanie tradycyjnego, czerwonego barszczu najlepiej sprawdza się przy wykorzystaniu do tego celu głębszego naczynia tego typu. Źle dopasowany garnek do potrawy skutkuje tym, że przygotuje się jej mniej albo nie da się wielu składników. W efekcie danie smakuje inaczej niż powinno, z czego nie wszyscy są zadowoleni. Garnki Florina mogą wybawić od takiego problemu, gdyż w ofercie można znaleźć również te o dużej głębokości.

Garnki Florina o dużej pojemności

Duża pojemność garnków Florina, kupisz na Nettrading zasługuje na uwagę. Dlaczego? Bo na pierwszy rzut oka wcale nie wydaje się, żeby były aż tak głębokie. Udało się osiągnąć taki efekt poprzez odpowiednie wyprofilowanie aluminium, które stanowi podstawowy materiał. Zamiast wyjątkowo wysokich garnków, do jakich przyzwyczajają inni producenci, tutaj np. cztery litry rozkładają się na większej powierzchni.

Dzięki temu Florina garnki łatwo schować do szafki, a przygotowanie dania zajmuje mniej czasu. Równomiernie rozłożone składniki na większej powierzchni potrzebują mniej czasu, by zmięknąć i zapewnić odpowiednią konsystencję potrawie.

W garnkach Florina można przygotowywać potrawy w piekarniku

Głębokość Florina garnków przydaje się także wtedy, gdy ma się w planach przyrządzenie dania w piekarniku. Z uwagi na dużą pojemność, rozłożoną na większej płaszczyźnie, można bez przeszkód przygotować potrawę w wyższej temperaturze. Szersze garnki i niższe uda się ustawić na dwóch poziomach, więc przyrządzi się więcej potraw w tym samym czasie.