witryna ekspozycyjna

Witryna ekspozycyjna – przyciąga uwagę klientów i skłania do zakupu

Witryny ekspozycyjne spotykane są niemal wszędzie. W kawiarniach, barach, cukierniach czy restauracjach. Pozwalają  na ciekawe wyeksponowanie oferowanych produktów i tym samym zachęcenie klientów do ich kupna. Mało kto potrafi się oprzeć przepięknym ciastkom czy deserom estetycznie zaprezentowanym w takiej witrynie. 

Witryny chłodnicze – co oferują producenci 

Oferta witryn chłodniczych jest bardzo duża i każdy znajdzie sprzęt, który pozwoli najlepiej przedstawić swoje wyroby. Współczesne lady chłodnicze są bardzo dobrze i ciekawie zaprojektowane. W zależności od potrzeb można znaleźć witryny niewielkie wręcz kompaktowe, które doskonale sprawdzą się w małym wnętrzu barku kawowego oraz duże szerokie kilkupoziomowe modele przeznaczone do cukierni czy garmażerii. Z kolei urządzenia smukłe i wysokie nie zabierają dużo miejsca, jednocześnie pozwalając na wyeksponowanie wszystkich rodzajów oferowanych produktów.

Jeśli chodzi o design to odpowiednią witrynę ekspozycyjną z łatwością znajdzie zarówno właściciel nowoczesnej lodziarni, jak i  tradycyjnej kawiarenki stylizowanej na paryski lokal z początków zeszłego wieku.  Bez problemu można też zamówić witrynę w wybranym kolorze na przykład różową czy zieloną.   

Witryny ekspozycyjne – dla kogo

witryna ekspozycyjna
Wyjątkowe witryny ekspozycyjne znajdziesz pod adresem: https://www.gastropuls.pl/witryny-ekspozycyjne

Bez witryn ekspozycyjnych trudno wyobrazić sobie:

  • kawiarnie
  • cukiernie
  • lodziarnie
  • bary z kanapkami
  • sklepy garmażeryjne

Niezależnie od tego, co jest w ofercie, każdy produkt spożywczy wyeksponowany w takiej chłodziarce wygląda świeżo i zachęcająco. Potencjalni klienci mogą obejrzeć z bliska ciastka czy mini tarty ze szparagami i kozim serem. Doskonała widoczność dzięki panoramicznej szybie i perfekcyjnemu oświetleniu zdecydowanie przekłada się na chęć zakupienia wystawionych w witrynie produktów.