słupki odgradzające

Słupki odgradzające ze sznurkiem i taśmą

Zastosowanie gastronomicznych słupków odgradzających jest bardzo częste i zróżnicowane. Ich funkcjonalność oraz wysoka jakość wykonania, związana z możliwością zastosowania w warunkach zewnętrznych znacznie wpływa na ich użyteczność. Zarówno słupki odgradzające ze sznurem, jak i taśmy odgradzające zwijane stosowane są w celu wydzielenia przestrzeni oraz ograniczenia dostępu.

Słupki odgradzające, stosowane w gastronomii na co dzień

słupki odgradzające

Aby jasno i prosto wyznaczyć strefę dostępności i strefę niedostępną dla określonej grupy osób stosowane są praktyczne, łatwe w użyciu produkty. Użycie taśm odgradzających zwijanych jest nieskomplikowane i szybkie, dzięki czemu można niezwłocznie zareagować, ograniczając dostęp. Stosowane w lokalach gastronomicznych taśmy rozciągane są między słupkami i wykazują się niezawodnością. Napięte, elastyczne, trwałe oraz estetycznie prezentujące się taśmy dostępne są w wielu odcieniach, spełniających wysokie wymagania użytkowników. Można zastosować praktyczne, wymagane odblaski, jeśli wydzielamy strefę dostępności na zewnątrz obiektu. 

Słupki i taśmy zwijane odgradzające podczas wydarzeń w gastronomii 

Podczas wydarzeń, takich jak imprezy okolicznościowe, bankiety, konferencje częściej używa się słupków odgradzających ze sznurem. Łagodnie zwisający pomiędzy słupkami sznur tworzy kształt łuku, elegancko układając się pomiędzy aluminiowymi słupkami. Świetnie sprawdza się również podczas promocji marki własnej. Słupki ze sznurem przede wszystkim mają za zadanie ograniczać dostęp, jednak ich efekt wizualny dodatkowo wzmacnia stylowy wygląd przestrzeni lokalu. Eliminacja dostępu osób, które nie posiadają biletu, zezwolenia lub przepustki do danej strefy odbywa się na zasadzie szybkiego zagrodzenia sznurem. Słupki odgradzające są produktami, sprawdzającymi się przy okazji wydarzeń z niewielką i średnią ilością gości.