Producent Stalgast

Każdy właściciel lokalu gastronomicznego, prowadząc działalność usługową stara się by jego praca i praca zatrudnionego zespołu była jak najbardziej efektywna.

W sprzęt gastronomiczny, lokale zazwyczaj zaopatrują się hurtowo, gdyż przy większej ilości urządzeń kupowanych w jednej firmie jest szansa na negocjacje cen, więc producenci sprzętu gastronomicznego starają się by ich oferta była w pełni zadowalająca potencjalnych klientów.

Firma Stalgast i jej bogata oferta

Jedną z firm, zasługującą na miano lidera w świecie gastronomii jest rodzinna firma Stalgast z siedzibą w Radomiu. To firma z długoletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej, prowadząca działalność produkcyjne usługową na bardzo szeroką skalę.
Firma oferuje swoim odbiorcom produkty będące stale produkowane, lecz corocznie wydawany jest katalog, w którym producent umieszcza nowe modele lub modele udoskonalone i bardziej funkcjonalne.

Do stałych produktów należą:
– szafy chłodnicze, witryny i lady chłodnicze,
– zmywarki, kuchnie gazowe i elektryczne
– bemary,taborety gazowe i elektryczne,
– patelnie gastronomiczne elektryczne,
– frytkownice, gofrownice, płyty grillowe,
– obieraczki do warzyw, naleśnikarki, piece do pizzy, miksery,
– sokowirówki, roboty wielofunkcyjne,
– meble (regały, stoły, szafy),
– zlewy, baseny
oraz wiele innych

Nowy Stalgast katalog

W marcu został wydany nowy katalog Stalgast firmy wzbogacony o kilka pozycji, a mianowicie:
– naboje do syfonów,
– nadziewarki do kiełbas,
– szatkownice, wyciskarki do owoców cytrusowych,
– lampy grzewcze do potraw,
– akcesoria porządkowe,

Firma Stalgast posiada wyjątkowo rozbudowaną infrastrukturę obejmującą fabrykę oraz placów jej podległe. W swoich szeregach zatrudnia wysokiej klasy specjalistów wśród których znajdziemy trenerów kulinarnych, doradców kulinarnych oraz technologów żywieniowych. Dzięki szerokiej działalności, produkcji sprzętu najwyższej jakości, Stalgast jest bardzo cenionym producentem, a jego produkty zasługują na najwyższe uznanie.