Sigg: butelki i pojemniki przyjazne dla podróżujących

Sigg wyprodukował szeroką gamę butelek wielokrotnego użytku, kubków i pojemników, które są produkowane z aluminium. Produkty zastępują jednorazowe plastikowe butelki oraz talerzyki i są używane do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak wędrówki i campingi. Produkty zyskały popularność w ostatnich latach ze względu na zwiększoną uwagę mediów na temat wpływu odpadów z tworzyw sztucznych na środowisko.

Sigg – synonim alpinistycznej jakości

Od samego początku SIGG jest synonimem szwajcarskiej jakości i designu. W pierwszych latach butelki te były używane jako przedmioty codziennego użytku. Od tego czasu nasze produkty rozwinęły się w wysokiej jakości, funkcjonalne akcesoria, które są częścią współczesnego stylu życia. Wyjątkowość tych produktów przejawia się w ich funkcjonalności, długowieczności i zaletach ekologicznych. Każdy szczegół jest starannie przemyślany, aby zapewnić, że butelka będzie Państwu służyć przez wiele lat.

Butelki aluminiowe produkowane są w Szwajcarii od 1908 roku; są cenione na całym świecie za ich funkcjonalną prostotę i elegancki design. Imponująca gama kolorów i pomysłowych wzorów sprawia, że są idealnym towarzyszem codziennych zajęć i przygód. Doskonale nadają się również na prezent lub do rozjaśnienia przestrzeni biurowej. Wszystkie nadają się w 100% do recyklingu i są wolne od szkodliwych substancji chemicznych, takich jak BPA (bisfenol A), ftalany, ołów i kadm.

Innowacyjna nakrętka w produktach Sigg

Nakrętka Sport Cap została zaprojektowana, aby ułatwić picie w ruchu; została opracowana specjalnie dla osób uprawiających sport lub uczestniczących w zajęciach na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy wspinasz się po górach, czy biegniesz w maratonie, ten kapsel sprawi, że Twój napój będzie zawsze pod ręką.

Podsumowanie

Sigg to szwajcarska firma produkująca aluminiowe butelki na wodę wielokrotnego użytku. Cieszą się popularnością wśród osób ceniących ochronę środowiska i zdrowia od początku XX wieku. Firma jest znana ze swojej gamy butelek wielokrotnego użytku, wolnych od BPA, które są idealne do przenoszenia ulubionych napojów w podróży. Możesz wybierać spośród różnych kształtów, rozmiarów i kolorów.